www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Дек 09, 2019 11:34 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - marjan mK 

Присуство

Статистика

marjan mK
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 11:03 pm
Последно активенCOLON Нед Aпр 21, 2019 6:11 am
Вкупно мислењаCOLON 11
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019
[ 6 Мислења / 54.55% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Крапски олова Carp System
[ 2 Мислења / 18.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum