www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maр 03, 2024 4:57 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [54 теми ]  Оди на страна 123»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Известувања
Нема непрочитани мислења ЛЕГИТИМАЦИИ ЗА 2014 ГОДИНА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

16

14645

Пон Феб 17, 2014 8:07 pm

DzekoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ПРАВИЛА НА ФОРУМОТ

GRUPA NA MODERATORI

0

10038

Вто Oкт 09, 2012 8:53 am

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Теми
Нема непрочитани мислења Државна мушичарска лига 2019

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

23397

Пон Maј 20, 2019 10:44 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МУШИЧАРСКА ЛИГА 2018 - ПРОГРАМА И ПРАВИЛНИК

Филип

9

8705

Саб Maр 17, 2018 10:23 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Државен мушичарски куп 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

39

22557

Сре Oкт 25, 2017 8:04 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Клипови за мушичарење

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

ilija

77

42518

Пет Сеп 15, 2017 8:12 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења VIII Јадранско-подунавски куп во мушичарење, Оточац-Хрватска

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Филип

50

29233

Нед Jун 25, 2017 2:47 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања од почетници во мушичарењето

emil.matoski

4

5807

Пет Aпр 07, 2017 3:21 pm

VlatCoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Борба на годината

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

22

15290

Пон Maр 13, 2017 2:11 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Моите први чекори во мушичарењето

emil.matoski

5

5798

Пон Oкт 10, 2016 11:29 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чешко нимфарење

Dragan

3

5213

Чет Сеп 15, 2016 9:03 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски дружби

Филип

4

5252

Чет Сеп 15, 2016 8:55 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења VII Јадранско-подунавски куп во мушичарење, Тара - Колашин

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

10318

Сре Jул 13, 2016 3:46 pm

FlyerВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Државен мушичарски куп 2016

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1213141516 ]

Филип

155

61340

Вто Jун 28, 2016 2:05 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Начини на зафрлање во мушичарењето

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

25

16461

Пет Дек 25, 2015 10:34 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Списание Spin & Fly

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

saso

131

57517

Пон Ное 23, 2015 12:53 am

GociВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly Fishing prodavnica vo Barcelona

saso

7

6587

Пет Ное 13, 2015 3:55 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог за МУШИЧАРСКА ЛИГА

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

PERUN

22

14472

Пет Oкт 30, 2015 6:37 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕНТОМОЛОГИЈА

PERUN

9

7182

Чет Oкт 01, 2015 2:42 am

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадранскко-подунавски куп Буна 2015

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Филип

57

28399

Пон Сеп 14, 2015 10:28 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска историја

Филип

3

4792

Саб Aвг 22, 2015 1:40 pm

PERUNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кога ќе се случи ова кај нас ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

cakule

13

9287

Пон Jул 13, 2015 11:38 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Светско првенство во мушичарење - Јајце 2015

Филип

0

3769

Чет Jун 25, 2015 7:47 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски Државен куп 2015

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Филип

238

82662

Нед Aпр 26, 2015 7:41 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Поврзување на шнур и лидер

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Rodni

14

10960

Вто Aпр 14, 2015 8:56 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Историја на мушичарење

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

PERUN

67

32934

Сре Aпр 08, 2015 12:36 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника на заморување, прифаќање и фотографирање на рибата

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

PERUN

10

9070

Вто Aпр 07, 2015 8:41 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [54 теми ]  Оди на страна 123»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum