www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 19, 2024 2:42 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS204205206207208
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONЧет Jун 18, 2020 11:45 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONНед Jун 14, 2020 12:48 pm
МислењаCOLON4
Zdravo na Site jas sum Zoran od Skopje.
Bistro :fishing:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS204205206207208

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum