www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 9:55 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 10:21 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONСаб Феб 04, 2012 9:35 pm
МислењаCOLON4
[ img ]


[ img ]
[ img ]


[ img ]


[ img ]
[ img ]


[ img ]
[ img ]
[ img ]


[ img ]
[ img ]


[ img ]
[ img ]


[ img ]


[ img ][ img ]
[ img ]
[ img ]


[ img ]
[ img ]
[ img ]


[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 10:27 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 04, 2012 9:56 pm
МислењаCOLON88
Много апетитно изглежда кобрата ;)

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 10:36 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Колега спремањето изгледа перфектно и професионално....За вкусот може само да замислам каков е.... :roll: Одлично :!: :!: :!:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 10:37 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON5851
ЛокацијаCOLONbitola
само малце подробно околу состојките и начинот на спремање -постепено кои состојки и како
чекор по чекор
инаку од сликите слинки ми потекоа :)

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 10:54 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Браво,многу убаво изгледа а сигурно е и многу вкусно :D
И јас би замолил ако може збор два околу состојките :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 11:01 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Sto vino bara ova.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 11:13 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Хаха,од Бовскиот Корморан ќе научите бајаги од гастрономија :lol: :lol: ако сакате една купа рецепти од мајстор Иво -Бовски Корморан-има доста на неговата ФБ страна,а тука сум сигурен дека ќе ни сподели уште многу рибни специјалитети. ;)
http://www.facebook.com/BIJYTERA


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 04, 2012 11:46 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONСаб Феб 04, 2012 9:35 pm
МислењаCOLON4
Стига да не ви тормози много ,начина на писане, ....то, всички ги тормозя...!..с ваша помощ ще споделям моите рецепти направени ,от това което моят болен мозък е създал за трапезата приятелска....Искам всяка една моя рецепта да се таксува като наздравица! И да остане спомен за поколенията във този форум! Сефте ми е писането тука ,но обещавам да се адаптирам бърже!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONНед Феб 05, 2012 1:29 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONВто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON1683
Prekrasno dobrodojdovte ni go razubavivte forumot :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риба!?
ТемаИспратеноCOLONНед Феб 05, 2012 11:44 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
се е супер само ова со јаготката не ти требаше :D :D
алергичен сум на јагоди :( :oops: :( :oops:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum