www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 19, 2024 2:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [17 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Место за пробување за (ставање на видеа и слики)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

Boris

161

118029

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcvВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења NAJLESNO DA POSTAVISH SLIKA NA FORUM

akiribar

6

13084

Вто Aпр 04, 2017 9:29 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Проблем со брзината на форумот

Oliver^

7

12414

Пон Јан 23, 2017 1:41 pm

ФилипВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Упатство за качување слики директно на форум

Spaiva

1

9492

Чет Сеп 15, 2016 8:23 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ФОТОГРАФИЈА во текст што го пишувам ?

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Boris

28

34764

Чет Maр 03, 2016 1:35 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nemozam da prakjam LP

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ilija

21

28663

Пон Феб 01, 2016 12:20 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prodazba na mrezi...

nikolovskibt

0

8621

Нед Јан 31, 2016 3:59 am

nikolovskibtВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Уништување на езеро Мантово

dameare

4

11068

Саб Сеп 05, 2015 10:38 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАКО ДА ПОСТАВАМ РЕПОРТАЖА

GRUPA NA MODERATORI

0

8222

Сре Сеп 25, 2013 11:16 am

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ВИДЕО во текст што го пишувам ?

Boris

7

12827

Чет Maр 14, 2013 11:44 pm

KristijanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам слика на мојот профол?

fiko

2

6314

Нед Феб 17, 2013 2:34 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Полно ми е сандачето со приватни пораки

Филип

2

6231

Пон Ное 05, 2012 4:01 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кирилица

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

vasil

87

50264

Вто Сеп 25, 2012 11:16 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да пишувам коментари на форумов ?

Boris

1

5490

Вто Јан 24, 2012 1:33 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да почнам да пишувам на кирилица ?

Boris

1

5097

Вто Јан 24, 2012 12:50 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гласање Поставување анкета

Admin

0

5081

Сре Дек 28, 2011 5:42 pm

AdminВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумски потписи

howitz

8

7831

Пет Jун 24, 2011 11:03 am

howitzВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [17 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum